שמירה על איכות הסביבה

קומפורט – לסביבה באהבה

מאז תחילת שנות האלפיים הולכת וגוברת ההכרה בקרב הציבור כי על מנת שנוכל להמשיך לחיות לא רק בארצנו אלא בעולם כולו בצורה בריאה וטובה, צריך לשמור על איכות הסביבה.
נושא זה, שבעבר היה שמור ל"משוגעים לדבר" בלבד, הפך להיות חלק בלתי נפרד מאורח החיים של אנשים רבים וגם – של חברות ועסקים.
בגלל הטרנד החזק ששטף את המדינה בעניין, ארגונים ועסקים אחרים החלו להצהיר כי הם שומרים על איכות הסביבה, במטרה ליצור לעצמם תדמית חיובית בקרב הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלהם.
אחרי הכול, עסק שמעיד על עצמו שהוא "עסק ירוק" ומחויב לאיכות הסביבה, זוכה לדעת קהל חיובית מצד קהל הלקוחות בפרט ומצד הציבור הרחב בכלל.

שתפו:

כדור הארץ עטוף בעלים

גם חברת קומפורט חרטה על דגלה את נושא איכות הסביבה, אבל לא בשביל להיות "טרנדית". אנחנו בטוחים במוצרים ובאיכות השירות שלנו, ויש לנו מאות לקוחות שיעידו על כך. הסביבה היתה חשובה לנו גם לפני שקומפורט נוסדה, וכשייסדנו אותה היה לנו ברור שהיא תפעל על פי הערכים החשובים האלה. לכן אנחנו:

• לא פוגעים בחי ובצומח – בחירת מיקום השירותים הניידים מתבססת גם על מניעת פגיעה בבעלי חיים ובצמחייה הנמצאים במקום.

• חוסכים במים – השירותים הניידים שלנו דורשים שימוש בכמות מינימלית של מים.

• בוחרים חומרים ירוקים – כל החומרים בהם אנו עושים שימוש לצורך תפעול השירותים הניידים הינם חומרים ידידותיים לסביבה.

• משאירים שטח נקי – בעוזבנו את שטח האירוע אנו מקפידים מאוד שלא להשאיר אחרינו דבר בכדי שהבאים אחרינו יוכלו ליהנות מיופיו של הטבע ללא הפרעה. בנוסף, כל הפסולת מפונה לאתרים ייעודיים בלבד.

האהבה לטבע היא בדמנו וחשוב לנו לשמור עליו כמו שהוא. לכן, שמירה על איכות הסביבה היא אצלנו לא רק ססמה אלא גם צו השעה, כדי שיהיה לנו ולבאים אחרינו כיף לבלות.

שתפו:

לוגו קומפורט: שירותים ניידים מפוארים 🚽
העולם מסביב
התברואון
יצירת קשר

​יוחנן הסנדלר 20, כפר סבא
072-3385502
info@gorest.co.il

 

שעות פתיחה

א’-ה’ בין השעות 09:00-19:00

שינוי גודל גופנים