השכרת שירותים ניידים לטווח ארוך

קרונות שירותים ניידים להשכרה לטווח ארוך

מנהלים אתר בנייה? בבעלותכם בית עסק שמחויב לספק פתרון נוחיות ללקוחותיו? זקוקים לפתרון נוחיות מהיר שיעמוד בדרישות חוק השוויון לאנשים עם מוגבלות? אנו נספק לכם פתרון מושלם, בין אם מדובר בשירותים ניידים רגילים, בתאים בהם קיימת חלוקה לשירותי נשים ושירותי גברים או בשירותים המונגשים לנכים ולאנשים בעלי מוגבלויות.

חיוג מהיר לייעוץ, ללא עלות והזמנות 072-3385502

השכרת שירותים ניידים לטווח ארוך

כמה זה עולה?

ובכן, שאלת העלות תלויה, כמובן, בדגם אותו אתם מעוניינים לשכור ובמשך הזמן המדובר.

יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי באופן עקרוני וגורף, מחירי ההשכרה לטווח הארוך נוחים בהרבה מאשר אלו שמיועדים לטווח הקצר, ומכאן שמדובר בשירות אשר עשוי להתאים לכל כיס ולספק לכם פתרון אולטימטיבי ומידי.

פנו אלינו עוד היום, ונשמח להעניק לכם את מלוא המידע על עלויות ההשכרה לטווח הארוך של דגמי השירותים הניידים השונים, ואף להתאים ולבנות בעבורכם במיוחד דגם שיענה לצרכים האינדיווידואליים שלכם.

 

מאפיינים נוספים

איך נראים השירותים הניידים?

כבר מהכניסה מבנה השירותים הניידים מבית קומפורט הנו מרשים ומכובד ביותר, החל מהדלתות המעוצבות וכלה בסידור רחבת הכניסה לתאים, באמצעות שילוב של דשא סינטטי או דק עץ, שמוסיפים לאווירה. המשך טבעי לסטייל המפואר מתקבל מעיצוב הפרקט, רצפת הגלריה, ושילובו של חיפוי עץ טבעי בקירות תאי השירותים, אשר מקנים להם מראה יוקרתי ואקסקלוסיבי, ממש כבבית מלון מפואר או בצימר מפנק. גם האסלות עצמן, הנן מהאיכות הגבוהה ביותר, ועשויות חרס אמתי, כשאם תהיתם ולא היה לכם נעים לשאול, אז חשוב לנו בקומפורט להדגיש כי הדחת המים מתרחשת בקלות ובפשטות, ממש כמו בבית.

 

מהו האבזור והציוד שכלול בשירותים הניידים?

השירותים הניידים המושכרים לטווח ארוך מבית חברת קומפורט כוללים את כל הציוד הדרוש כדי להרגיש בנוח, ממש כמו בבית או במלון מפואר. בכל תא שירותים ישנו כיור נטילת ידיים מחרס, בעיצוב חדשני ומתקדם, וברזים מנירוסטה, כשהברז הכלול בשירותי הנכים מופעל ללא מגע יד אדם, באופן אלקטרוני. בנוסף, כוללים תאי השירותים מתקנים ייעודיים לנייר טואלט ולניירות ניגוב, פח קטן הצמוד לאסלה ופח גדול יותר, שניצב למרגלות הכיור. בכל אחד מהתאים תמצאו גם מראה ענקית, שמשרתת את המבקרים לצורך שיפור הופעתם, וממקסמת את הנוחות בשימוש בנוחיות. חשוב להדגיש כי כל תאי השירותים מצוידים במערכת מיזוג אוויר חזקה במיוחד, אשר מאפשרת שימוש נוח בכל מזג אוויר, ובתאורה חסכונית ומתקדמת.

 

שירותי הנכים מצוידים בכל האבזור הדרוש על פי חוק השוויון לאנשים בעלי מוגבלות, לרבות מאחזי יד המותקנים לצד האסלה וכיור נטילת הידיים בגובה התקני, וכבש (רמפה) המנגיש את הכניסה לתא גם עבור מי שנעזר בכיסא גלגלים.

מה בנוסף?

עובד ניקיון מטעמה של חברת קומפורט, אשר שומר עליו נקי ומסודר, ועומד לרשותכם בהגשת עזרה והדרכה תפעולית על פי הצורך, באדיבות ובמסירות.

 

 

קרונות השירותים הניידים שלנו יחוברו במהירות ובקלות על ידי אנשי הצוות שלנו לתשתיות מים וחשמל במידה וישנן במקום, אך במקרה שמדובר באזור נטול תשתיות, חברת קומפורט תספק לכם את מלוא הציוד הנדרש, לרבות גנרטור ומכלי מים בכמויות מספיקות.

להתייעץ או לקבל הצעת מחיר טובה?

עכשיו אפשר גם וגם!

מוצרים נוספים שיכולים להתאים לך

לוגו קומפורט: שירותים ניידים מפוארים 🚽
העולם מסביב
התברואון
יצירת קשר

​יוחנן הסנדלר 20, כפר סבא
072-3385502
info@gorest.co.il

 

שעות פתיחה

א’-ה’ בין השעות 09:00-19:00

שינוי גודל גופנים