שירותים ניידים לנכים גם באירועים בטבע

אחת הבעיות של נכים היא קושי של נגישות לכל מקום. שלא כמו אנשים אשר הולכים בקלות, נכים מתמודדים לא פעם עם פעולות שנראות לכולנו פשוטות כמו למשל ללכת לשירותים והכל בשל חוסר חשיבה על הנגישות.

שתפו:

כיסא גלגלים בשטח פתוח

במידה ואתם מתכננים אירוע בחוץ, בטבע או בבית, עליכם לחשוב על כל הפרטים של האירוע וגם על הנגישות של אנשי בעלי מגבלת תנועה לכל מקום, כולל השירותים.

שלא כמו שירותים רגילים, על שירותי הנכים להיות רחבים יותר, לאפשר הגעה במישור ללא מדרגות וכן עליהם להיות מאובזרים מבפנים בצורה בה גם הנכים יוכלו להשתמש בהם. תכנון אירוע חייב לקחת

בחשבון את כל האורחים ולאפשר לכולם לשמוח ולשם כך ישנם שירותים ניידים המיועדים לנכים.

חברת קומפורט מספקת שירותים ניידים מפוארים עבור כלל האוכלוסייה וכאשר מדובר באוכלוסיית הנכים ישנם מספר דגשים אותם לוקחים בחשבון.

מעבר לצורך בניידות וכניסה רחבה לשירותים, בתוך המבנה עצמו יש מאחז יד הצמוד לאסלה, כיור נגיש, ברז אלקטרוני ונוסף לכל אלה ישנם פרטים קטנים אשר הופכים את השירותים למפוארים.

השירותים אשר מגיעים לאירועים מציעים לאורחים נייר טואלט רך ונעים למגע, סבון ריחני, פח נירוסטה וגם סידורי פרחים נאים. המטרה היא שכל אורח באירוע שלכם ירגיש שחשבו עליו והתחשבו בו.

במידה ואתם יודעים כי לאירוע שלכם צפויים להגיע גם נכים, מומלץ מאד שתיצרו קשר עם החברה ותבררו אלו פתרונות היא מציעה.

מומלץ ליצור קשר מספיק זמן מראש על מנת שיחד תוכלו לתכנן את המקום המתאים ביותר להתקנת השירותים.

חברת קומפורט מביאה לאירוע שלכם ניסיון רב ומפרט שירותים גבוה כך שאתם והאורחים שלכם תוכלו להיות רגועים לפני האירוע, במהלכו ואחריו כיוון שכל פרט נלקח בחשבון כולל הנחת השירותים במקום המתאים ופינוי בסוף האירוע.

השירותים של החברה ידידותיים למשתמש ולסביבה. לכן, אם אתם בוחרים לערוך אירוע בטבע או בחצר הבית מומלץ מאד שתשתפו את החברה בציפיות שלכם, במספר המוזמנים ובנראות של המקום.

כמו שהחברה לוקחת אחריות על הנחת השירותים לפני האירוע, כך היא דואגת לפינוי ראוי וידידותי לסביבה בסופו.

הפסולת מועברת למתקנים אשר מיועדים לכך ולאחר שהשירותים כבר לא יהיו במקום יהיה קשה לנחש שהם היו שם.

חברת קומפורט נותנת שירות של שירותים ניידים מפוארים מזה שנים רבות והיא שמה דגש על כל פרט, החל מהתאמת השירותים למשתמשים ועד להתחשבות בסביבה.

שתפו:

לוגו קומפורט: שירותים ניידים מפוארים 🚽
העולם מסביב
התברואון
יצירת קשר

​יוחנן הסנדלר 20, כפר סבא
072-3385502
info@gorest.co.il

 

שעות פתיחה

א’-ה’ בין השעות 09:00-19:00