התברואה הניידת עוברת מהפך דרך שירותים ניידים מפוארים

השירותים הניידים נחשבו עד לא מזמן (ועדיין נחשבים אצל רבים) כמקום אליו אף אחד לא רוצה להגיע.
היום ישנם שירותים ניידים מפוארים ואלו הופכים לנדרשים יותר ויותר אצל מפיקי אירועים ומסיבות ואנשים אשר מזמינים אורחים רבים לחגוג אצלם בחצר הבית.
השירותים הניידים המפוארים נותנים מענה לשלל סוגי אירועים, החל מחתונות המתקיימות בטבע ועד לאירועי השקה מפוארים אליהם מוזמנים כל המי ומי.

שתפו:

שירותים ניידים בשדה פתוח

שאלות שעליכם לברר מבעוד מועד

מתכננים אירוע? ישנם גורמים שונים אשר ישפיעו עליכם בבחירת הספקים ונותני השירות.

בכל הנוגע לבחירת ספק השירותים הניידים המפוארים וסוגי השירותים הנדרשים לכם יהיה עליכם לענות על שאלות כמו כמה אורחים צפויים להגיע לאירוע, מהו אורכו של האירוע, כמה האירוע רשמי, האם יש לכם צורך בהפרדת שירותי גברים ונשים, האם יש לכם צורך בשירותי נכים והאם ישנן מגבלות לוגיסטיות שונות אשר עומדות לפניכם.

שירותים לכל יום בשנה

השירותים המפוארים נועדו לשמש אירועים לאורך כל השנה, בשעות האור או החשיכה. השירותים יכולים להעניק מראה יוקרתי על פי הדרישה, להפריד בין מתחם הגברים והנשים ולהיות עם תוספות חשובות לשמירת ההגיינה. השירותים מגיעים עם בקרת אקלים, חיבור למים זורמים (כאשר על המקום להיות עם מערכת מים), כיורים מפוארים, קרמיקה שמחפה את הקירות ומארגני אירועים אשר מעוניינים בכך יוכלו לבקש טכנאי שיעמוד לרשותם לאורך כל האירוע.

לא עוד שירותים ניידים

שירותים ניידים מפוארים הם לא עוד שירותים ניידים פשוטים ומלוכלכים, השירותים המפוארים מאפשרים למארגני אירועים (וגם אחראיים על עבודות בשטח אשר מעוניינים לכבד את עובדיהם) להרכיב קראוון מכובד בו מספר שירותים.

השירותים יכולים להתחרות בקלות עם שירותים קבועים והם כוללים פינוקי יוקרה כולל עיצוב מרשים והיום הם נמצאים בהישג יד וכל אחד יכול להזמינם.

שירות לחברות, ארגונים ופרטיים

השירות של הבאת השירותים הניידים מתאים לכל מי שרוצה לארגן אירוע באזור בו אין שירותים נייחים או שהשירותים אינם מתאימים לאירוע ולכמות האורחים.

השירותים יכולים להיות מורכבים בשטחים שונים ואת ההרכבה שלהם מבצעים לתשתית הקיימת במקום עצמו. האירועים יכולים להיות פרטיים כמו חתונות, אירועים חברתיים כמו אירועי חברה ואירועי השקה גדולים.

שתפו:

לוגו קומפורט: שירותים ניידים מפוארים 🚽
העולם מסביב
התברואון
יצירת קשר

​יוחנן הסנדלר 20, כפר סבא
072-3385502
info@gorest.co.il

 

שעות פתיחה

א’-ה’ בין השעות 09:00-19:00