המגמות בשוק בתחום השירותים הניידים

המגמות בשוק בתחום השירותים הניידים

תחום השירותים הניידים קיבל תפנית חדה החל מתחילת שנות ה-2,000, לאחר שנים ארוכות בהן הפיתרונות לשירותים במקומות בהם לא קיימות תשתיות של מים וביוב היה תאי שירותים כימיים, ללא מים זורמים, ללא פיתרון לאקלים קר או חם, תנאים סניטריים ירודים ורמת היגיינה גרועה.

שתפו:

סמלון שירותים ניידים

בעקבות המודעות והדרישה ההולכת וגוברת של האדם המודרני לפתרונות ידידותיים יותר עבור המשתמש וסביבתו החלו להתפתח מגוון רחב של פתרונות לשירותים ניידים.

הבעיות אשר ניצבו בפני פורצי הדרך היו רבות ומגוונות אך הבעיה המרכזית בהצבת שירותים ניידים במקומות ללא תשתיות היתה צריכת המים הגדולה, בעיקר של האסלות, מיכל הדחה ממוצע מכיל שבעה ליטרים של מים נקיים ולכן נדרש שינוע של כמויות כה גדולות של מים נקיים ומלוכלכים הסתמן כבעיה מרכזית ביישום הרעיונות הנהדרים.

 

הפתרונות לחיסכון בצריכת המים באו מכיוונים שונים החל מפיזור של נסורת לספיגת הנוזלים והריחות ועד לפיתוח של אסלות מסוגים שונים המאופיינות בצריכת מים נמוכה כמו גם משאבות מתוחכמות שעוזרות לחיסכון ניכר במים.

 

נכון להיום השינוי בתנאים הינו דרמטי בהשוואה לשנים קודמות.

כיום אנחנו חיים במציאות בה ניתן להציב בתוך זמן קצר מאוד וכמעט בכל מקום, אם זה בלב המדבר באמצע היער או בחצר הבית הפרטי שירותים ניידים ברמת איכות שלא נופלת ממיטב בתי המלון!

דברים שלא חלמו עליהם בעבר! כגון מיזוג אוויר, מים זורמים מוזיקה ומסכי טלוויזיה הפכו דבר שבשגרה במסגרת השירותים הניידים של ימינו.

 

אנו בחברת קומפורט מקפידים באופן מחמיר על האיכות הטכנולוגית ואנו שמים את הדגש עוד בשלב התכנון והבנייה על מתן הפתרונות הטכניים הטובים והמתקדמים ביותר וזאת עוד טרם דאגתנו לאיבזור אופטימאלי של הקרון ולעיצוב חסר פשרות.

אנו רואים בהובלה של הענף בישראל יעד אסטרטגי ודואגים להיות תמיד צעד אחד קדימה לא רק בהשוואה לשוק המקומי אלא מתוך התבוננות ובחינה של כל חידוש בשוק העולמי של השירותים הניידים לקראת החידוש הבא.

שתפו:

לוגו קומפורט: שירותים ניידים מפוארים 🚽
העולם מסביב
התברואון
יצירת קשר

​יוחנן הסנדלר 20, כפר סבא
072-3385502
info@gorest.co.il

 

שעות פתיחה

א’-ה’ בין השעות 09:00-19:00